Yükleniyor...

Bize Katılın

İş Başvuru Süreci
İşe Alım sürecimiz, gerekli pozisyonlar için iş ilanı açmamız ile başlar. Hem şirket içi hem dış iş/staj başvurularını eş zamanlı olarak değerlendirmeye alıyoruz. Aldığımız başvurular arasından yaptığımız değerlendirme sonucunda ilk görüşmeleri yapıp, kısa liste oluşturuyor ve bu listedeki kişileri bölümün yöneticisi ile görüşmek üzere davet ediyoruz. Tüm pozisyonlarımızın gerektirdiği çeşitli değerlendirme uygulamalarını (sunum, proje çalışması, örnekler vb.) tamamlayıp, adayımızı sürecin bir sonraki ve son aşaması olan ilgili Genel Müdür/Direktör ve İK Ekibi ile yapacağı mülakata davet ediyoruz.

Aramıza davet etmeden önce tüm değerlendirmeleri ve geri kalan uygulamalarımızı (İngilizce Testi, Kişilik Envanteri, Sayısal-Sözel Yetenek Testi) tamamlayıp referans kontrollerinden sonra teklif aşamasına geçiyoruz. Teklifi kabul eden adayımızın Özgeçmiş Doğrulaması’ndan sonra işe giriş işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçte sorumluluk öncelikle ilgili bölüm yöneticisinde bulunmakla birlikte; İnsan Kaynakları olarak sürecin etkinliğini ve verimliliğini arttırıcı çalışmalar yaparak sürecin doğru bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.


Staj Fırsatları
Stajyer alım sürecimizi, hem kendi firmamız için, hem de diğer bağlı grup şirketlerimiz için tüm yıl boyunca açık olan ilanlarımız üzerinden yürütüyoruz. Stajyer alımımız için belirli bir zaman aralığı olmamakla birlikte birimlerimizden gelen talebe göre alım zamanımızı belirliyoruz. Kriterlere uygun olan adayları davet ediyor ve bu süreçte olumlu olarak değerlendirilen adaylarımızı ilgili İş Birimi ile görüştürüp, uygunluk testlerimizi tamamlıyoruz. Tüm bu sürecin ardından değerlendirmelerimizi yapıp, olumlu olan adayı aramıza davet ediyoruz. Staj süresi olarak Lise ve Üniversitelerin belirlediği sürelere uyuyoruz ve stajyerlerimizden bu süre zarfında haftanın ilgili günlerinde gelmesini beklemekteyiz (Üniversite 5 Gün, Lise 3 Gün). Staj süresinin sonunda ise stajyerin performansı olumlu ve uygun bir pozisyon olması durumunda BCode Yazılım ve Diğer Grup Şirketler içerisindeki tüm açık pozisyonlarda değerlendiriyoruz.
Posizyon İsmi Pozisyon Türü Kişi Süre İşlem
Genel Başvuru Tam Zamanlı * - Başvur
Başa Dön