Yükleniyor...

Kurum Kültürü

B Code olarak yetenekli uzmanlarımızın şirketimizin başarısından sorumlu olduğunu çok iyi biliyor çalışanlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan yaratıcı bir çalışma ortamı sunmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli öğrenme, sürekli mesleki ve kişisel gelişim için sınırsız fırsatlar sunarak çalışanlarımıza gelecekteki başarıları için sağlam bir temel sağlıyoruz.

Her çalışan B Code ailesinin değerli bir üyesidir. Deneyimlerimiz bize, çalışanlarımızın memnuniyetine önem verdiğimizde, ekibimize ve müşterilerimize benzersiz bir bağlılıkla karşılık verdiklerini öğretti. Yöneticilerimizin her zaman kapısı açıktır ve rehberlik yaparlar. Performans değerlendirmesini cesaretlendiren bir süreç olarak görüyoruz. Çalışanlarımıza net bir şekilde tanımlanmış amaç ve hedefler veriyoruz. Bilgi teknolojisi ve uluslararası proje yönetimi, küresel müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlama konusunda en önemli unsurdur ve bu sebeple en önem verdiğimiz konu iletişimdir.

Farklı kültürler ve iş gelenekleri arasındaki boşluğu doldurma konusunda yılların deneyimine sahibiz. Bu doğrultuda çalışanlarımız, küreselleşmenin avantajlarını anlayarak, yerel yaklaşımlara ve iş uygulamalarına saygı gösterecek şekilde eğitilirler. Uyumlu bir ekibin her şey olduğuna inanıyor ve takım çalışmasını çok seviyoruz.

Çalışanlarımızın en önemli varlığımız olduğuna ve başarımızın da buna bağlı olduğuna inancımız sonsuz. Müşterilerimize gerçek anlamda üstün yazılım çözümleri geliştirmekten gurur duyan, akıllı ve motivasyonu yüksek uzmanlar işe alıyoruz. İstihdam sürecimizin, iş, teknoloji ve deneyimini, çalışmalarında nasıl birleştireceğini bilen, en kaliteli uzmanları işe aldığımızdan emin olmak için kodlama sınavları da dahil olmak üzere birçok aşaması vardır.


Bize Katılın
Başa Dön