Yükleniyor...

Hakkımızda

Ulusal ve özellikle uluslararası sağlık sektöründe büyük bir açık olan ARGE ve yazılım konusunda 10 senedir çalışmalar yapan bir yazılım şirketiyiz. Özellikle sağlık sektöründe farklı yazılımlar geliştirip, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak, onlara değer katmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmek misyonuna sahibiz.

Müşteri ilişkileri, işletme yönetimi ve satış kanallarını tek merkezde toplama gibi önemli konulara çözüm getiriyor, özellikle yurtdışında farklı sektörlerde bulunan firmalarla projeler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin gelişimlerine yardımcı olurken, nitelikli potansiyel müşterilere ulaşmalarını, görünürlük kazanmalarını, potansiyeli satışa dönüştürmelerini ve müşteri kaybının azaltılmasını hedefliyoruz. Stratejik bir ortak olmaya çalıştığımız yazılımlarımızla, karlı ve sürdürülebilir iş ve ölçeklendirme görevini üstleniyoruz.

Her zaman Yenilikçiyiz
Tamamen yenilikçi, şeffaf ve projenin her aşamasında size yardımcı olmak prensibine sahibiz. Bilgi paylaşımının daha iyi karar almayı sağladığını çok iyi biliyoruz. İş ilerleyişimizi ölçebilirsiniz, yaptığımız her işte %100 net olmak istiyoruz.

Anlaşılır metodolojilerde çalışırız, geliştirme sürecimiz çok basit ve iyi tanımlanmıştır. İletişimin ve doğru bilgilerin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bizi her zaman arayabilir veya farklı kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

Güveniliriz
Sizin başarınız bizim başarımızdır. Güvenin sorumluluğu beraberinde getirdiğine ve büyüme sağladığına inanıyoruz. Bizimle çalışmaya başladığınızda kendinizi rahat hissetmeniz için her zaman bir deneme süresi sunuyoruz. Projenizde çalışan bir ekibin şirketimizden ayrılması durumunda kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz bu sebeple, tüm bilgileriniz her zaman koruma altındadır. Belgeleri saklıyor ve projeye daha fazla insanı dahil ediyoruz.

Dinamik bir Ekibiz
Kalitemizi artırmak için dinamizme çok önem veriyoruz. Düzenli toplantılar, raporlama gibi süreçleri opimize ediyoruz. Proje sırasında değişebilecek tüm ihtiyaçlarınız için esnek çalışma politikalarımız mevcut. Dinamik ekibimize dahil ettiğimiz tüm çalışma arkadaşlarımızın işe alım süreçleri titizlikle yapılır.
Başa Dön